Nabídka odměn - Odměny pro volný čas

PC a kancelář

Bezdrátová myš Logitech

175 Bodů
Zpět na seznam odměn "PC a kancelář"
Bezdrátová myš Logitech , Wireless Mouse M185 Swift Grey
Bezdrátová myš Logitech Wireless Mouse M185. Jednoduchá a spolehlivá myš s bezdrátovou technologií plug-and-play. Získáte spolehlivost kabelového připojení, pohodlí a volnost pohybu bezdrátové technologie, rychlý přenos dat a prakticky žádné prodlevy a výpadky. Díky životnosti baterie až 1 rok se nemusíte obávat potíží. Navíc získáte tříletou záruku

Katalogové číslo: 488902

Logitech Wireless Mouse M185

Poskytne vám bezdrátové připojení se spolehlivostí kabelu, a navíc volnost pohybu a pohodlí bezdrátové technologie.
Můžete tak pracovat po celý rok a neřešit potíže s bateriemi. Vypínač napájení a inteligentní režim spánku pomáhá šetřit energii.
Získáte myš s vysokou kvalitou a spolehlivostí, které učinily ze společnosti Logitech předního světového výrobce myší a navíc tříletou záruku.
Nastavení je snadné. Stačí zapojit nanopřijímač a můžete začít myš používat. Nanopřijímač je navíc tak malý, že jej můžete nechat v portu USB. Pokud jej potřebujete odebrat, dá se vložit dovnitř myši – nemusíte si tedy dělat starosti s jeho ztrátou.
Vaše ruka se bude při používání této myši cítit mnohem pohodlněji, než se zařízením touchpad.
Jednoduchá a spolehlivá myš s bezdrátovou technologií plug-and-play.
Nenáročný nanopřijímač. Kompatibilní s počítači se systémem Window a Mac. Je tak malý a nenápadný, že jej stačí zapojit do portu USB a již se o něj nemusíte starat. Můžete tak zapomenout na starosti se ztracenými přijímači.
Životnost baterie 1 rok. Budete moci pracovat po celý rok a neřešit potíže s bateriemi. Vypínač napájení a inteligentní režim spánku pomáhá šetřit energii.
Spolehlivost Logitech. Získáte vysokou kvalitu a spolehlivost, které učinily ze společnosti Logitech předního světového výrobce myší a navíc tříletou omezenou záruku na hardware.
Pokročilé bezdrátové připojení Logitech Advanced 2,4 GHz. Získáte spolehlivost kabelového připojení, pohodlí a volnost pohybu bezdrátové technologie, rychlý přenos dat a prakticky žádné prodlevy a výpadky.
Jednoduchost technologie plug-and-play. Žádný software, žádné potíže – stačí zapojit miniaturní nanopřijímač, a můžete začít myš ihned používat.
Komfortní profilovaný tvar. Profilovaný tvar je pohodlný pro praváky i leváky, a je mnohem praktičtější než zařízení touchpad.
Ideální pro notebooky a netbooky. Myš je kompatibilní se systémy Windows, Mac a Linux. Bez ohledu na typ počítače, který máte dnes nebo si koupíte v budoucnu se můžete spolehnout, že vaše myš bude fungovat přesně podle vašich představ.
Systémové požadavky

Windows XP, Windows Vista nebo Windows 7 a vyšší
Mac OS X 10.5 nebo novější
Jádro Linux 2.6+
Port USB
PN: 910–002238, 910–002235

Typ senzoru optický
Provedení bezdrátové
Barva šedá
Rozhraní USB / IrDA