Nabídka odměn - Odměny pro volný čas

PC a kancelář

E-book čtečka

880 Bodů
Zpět na seznam odměn "PC a kancelář"
E-book čtečka , PocketBook 616 Basic Lux 2, černá
Pokračovatel oblíbené čtečky Touch Lux 2 má kontrastnější E Ink Carta displej a zachovává důležité vlastnosti předchozího modelu. Čtečka PocketBook 626 je rychlá, lehká, tenká a má na zadní straně speciální povrch, díky kterému vám perfektně padne do jedné ruky

Katalogové číslo: 774433

Elektronická čtečka knih s podsvíceným 6" E-Ink Carta HD displejem s rozlišením 758 × 1024, minimalistický design s rozměry 161,3×108×8 mm s ergonomickými tlačítky. Služby Wi-fi, PocketBook Cloud, Dropbox PocketBook a Send-to-PocketBook, předinstalované slovníky, web prohlížeč a další. Zabudovaná baterie 1300 mAh s vydrží až 1 měsíc. Slot na microSD (max. 32 GB), vnitřní paměť 8 GB.

 

Pojďme se začíst
Elektronická čtečka knih se pyšní elegantním minimalistickým designem, velmi příjemným ovládáním a službami, které zpříjemní její používání. Užijte si čtení kdekoliv, díky malým rozměrům a nízké váze se vejde do každé kabelky i kapsy.

Hlavní přednosti:

Malé rozměry 161,3×108×8 mm a nízká váha 155 g
Displej E-link Carta HD s vysokým rozlišením
LED nasvícení
Kapacita až 3000 e-knih
8 GB vnitřní pamět rozšíříte až o 32 GB
Podporuje 17 nejpoužívanějších knižních formátů a 4 grafické formáty
Li-lon baterie 1300 mAh s vydrží až 1 měsíc


Pohodlné čtení i pro oči
Čtečka je vybavena 6" LED podsvíceným displejem E-Ink Carta s HD rozlišením 758 × 1024. Díky těmto vlastnostem je zajištěno bezpečí a pohodlí pro oči i při mnohahodinovém používání. Zmiňované LED nasvícení pak umožňuje číst i na místech s horšími světelnými podmínkami.
Přívětivé ovládání
Ergonomická tlačítka umožňují komfortní ovládání a otáčení stránek. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní je změna nastavení a správa knihovny velmi jednoduchá a rychlá. Její vnitřní paměť pojme zhruba 3000 e-knih. Díky slotu na SD kartu můžete její kapacitu rozšířit až o 32 GB. Čtečka podporuje 17 nejpoužívanějších knižních formátů bez konverze a 4 grafické formáty, jako JPEG, BMP, PNG nebo TIFF.


Vhodná nejen pro čtení
Vestavěná Wi-fi umožňuje její připojení v místech, kde je k dispozici internet. Máte tak možnost využívat služby jako jsou PocketBook Cloud, Dropbox PocketBook a Send-to-PocketBook. Další velkou výhodou jsou nainstalované slovníky, které zajišťují snadné čtení knih v cizích jazycích ve dvou jazykových kombinacích.

Klíčové vlastnosti
Elektronická čtečka knih POCKETBOOK 616 Basic Lux 2 je skvělým společníkem pro chvíle, které si rádi zpříjemníte čtením.
Má vestavěnou 8 GB paměť s možností rozšíření až do 32 GB pomocí slotu pro karty microSD.
Můžete si uložit spoustu knih a získat vynikající mobilní knihovnu.
Ke skvělému pohodlí nejen pro vás, ale i oči je vybavena 6" displejem E-Ink Carta s HD rozlišením 758 × 1024, který díky LED podsvícení zajišťuje možnost čtení i na méně osvětlených místech.
Čtečka podporuje celou řadu nejrůznějších textových a grafických formátů, mezi které patří EPUB DRM, EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, TCR, PRC (MOBI), JPEG, BMP, PNG, a TIFF.
WiFi připojení uvítáte v momentě, kdy budete v blízkosti internetu a můžete využít i další funkce kromě čtení, jedná se o PocketBook Cloud, Dropbox PocketBook a Send-to-PocketBook.
Nová čtečka PocketBook Basic Lux 2 ztělesňuje lehkost a jednoduchost ve všech směrech.

Displej elektronický inkoust
Dotykový displej ne
Barevný displej ne
Úhlopříčka v palcích 6 "
Rozlišení displeje 1024 x 768
Paměť 256 MB
Slot pro paměťovou kartu ano
Sluchátkový výstup ne
Šířka 161.3 mm
Výška 108 mm
Tloušťka 8 mm
Hmotnost 155 g
Podsvětlený displej ano
České menu ano
Barva černá