Nabídka odměn - Odměny pro volný čas

Mobily a GPS

GoGEN univerzální držák do auta, 3v1

240 Bodů
Zpět na seznam odměn "Mobily a GPS"
GoGEN univerzální držák do auta, 3v1, GOGGSMCARKIT01
Sada Car KIT je základní výbava do každého automobilu. Univerzální držák pro telefony a navigace GoGEN MCH676 vám umožní používat chytrý telefon nebo navigaci bezpečně a bezproblémově během vaší jízdy.

Katalogové číslo: 961505

Na palubní desku i na čelní sklo. Držák snadno umístíte do ideální polohy na palubní desce nebo čelním skle, aniž by překážel bezpečnému výhledu nebo omezoval přístup k ovládání palubní desky. Do držáku můžete umístit i přístroj v tvrdém krytu, s nasazeným silikonovým pouzdrem i připojen USB kabelem na nabíjení. Držák je kompatibilní pro většinu telefonů a navigací s úhlopříčkou displeje 4" – 5,7". Přístroj pohodlně a bezpečně upevníte díky roztažitelným ramenům. Držák je otočný o 360°, můžete tak zvolit svislou i vodorovnou orientaci. Styčné plochy držáku jsou v protiskluzném provedení, telefon je tak pevně uchycen a ani při sportovní jízdě nehrozí, že by se v držáku pohnul. Celý držák je vyroben v elegantní kombinaci lesklých a sametově matných / Rubber finish / částí.

Specifikace
Univerzální držák na telefon
Kompatibilní s většinou telefonů s úhlopříčkou displeje 4"- 5,7"
Posuvná ramena: 55 – 83 mm
Otočný o 360°
Autonabíječka
3 x USB výstup
Vstupní napětí 12 – 24 V
Výstupní napětí 5 V
Max. nabíjecí proud 2,1 A

 

Součástí sady Car KIT je kromě držáku i nabíjecí adapter GoGEN se třemi USB porty s celkovým nabíjecím proudem 2,1 A a vstupním napětím 5V.
Kompletnost sady doplňuje nabíjecí kabel Micro USB v krouceném provedení o délce 1,2m.

Původ značkový
Typ telefonu Univerzální
Určení mobilní telefon
Doplněk držáku ne