Nabídka odměn - Odměny pro volný čas

Chytrá domácnost

Chytrá usínací a probouzecí lampička

1200 Bodů
Zpět na seznam odměn "Chytrá domácnost"
Chytrá usínací a probouzecí lampička, Sleepace Nox Music
Chytrá usínací a probouzecí lampička – Bluetooth 4.0; ovládání gesty; podporuje usínání i buzení světlem a zvukem/hudbou podle spánkového cyklu; simuluje sluneční svit; kvalitní reproduktor pro streamování hudby; 16 milionů barev; USB pro nabíjení smartphonu; 3,5 jack.

Katalogové číslo: 1056926

Zvyšte kvalitu vašeho spánku
Sleepace Nox Music je chytrý monitor spánku, biobudík a probouzecí lampa vyvinutá pro zlepšení kvality vašeho spánku. Při usínání vám pomůže Nox Music snadněji usnout uklidňujícím světlem a zvukem, ráno vás vzbudí jeho inteligentní budík pomocí příjemného světla v doprovodu se zvukem.


Usínejte snadno s uklidňujícím světlem a zvukem
Sleepace Nox Music vám pomůže usnout uklidňujícím světlem a zvukem, které jsou optimálně nastaveny pro zvýšení hladiny melatoninu v těle a tím podpoří nutkání ke spánku. Aplikace Sleepace App automaticky vypne program jakmile usnete.
Inteligentní budík pro přirozené probouzení
Spleepace Nox Music vás vzbudí v nejlehčí části vašeho spánkového cyklu. V intervalu 30 minut, který si nastavíte bude Nox Music sledovat vaše spánkové cykly a vzbudí vás tak v pravou chvíli.


Bluetooth reproduktor
Sleepace Nox Music lze také využít jako bluetooth reproduktor, a tak přehrávat svou oblíbenou hudbu. Kompatibilní s iOS, iPhone, Windows, Android, Mac/PC
Měňte barvu LED jak se vám zlíbí
Na výběr máte z 16 milionů barev. Můžete použít předvolené teplé barvy svítání či temné barvy soumraku, nebo můžete pomocí aplikace vytvořit barvu, která vám vyhovuje.


Komplexní analýza
Sleepace App zaznamenává komplexní analýzu vašeho spánku a okolních vlivů. Sesbíraná data pak zobrazuje v přehledných grafech s možností je libovolně zvětšit.
Zjistěte kvalitu prostředí vaší ložnice
Nox obsahuje senzory pro sledování teploty, vlhkosti vzduchu a zjistí negativní vlivy jako okolní světlo a hluk ve vaší ložnici. Díky těmto údajům a údajům o spánku, lépe pochopíte vliv prostředí vaší ložnice na kvalitu vašeho spánku.


Klíčové Vlastnosti
Chytrá lampička pro snadné probouzení i usínání. Bluetooth reproduktor. Ovládání gesty.
Pro snadné ranní vstávání lampička ve spolupráci s RestOn monitorem sleduje nejlehčí fázi spánkového cyklu a s barvou světla simulující východ slunce vás probouzí cca během 30 minut před nastavenou dobou.
Pro snadné usínání si zase můžete navolit optimální osvětlení z 16 milionů barev doplněné o množství uklidňujících zvuků. Vybrat si můžete například ze zvuku deště, šumění moře, zpěvu ptáků, praskání ohně a mnoha dalších).
Lampička s monitorem také sleduje řadu ukazatelů, jako jsou monitoring teploty v místnosti, vlhkost, okolní světlo a hluk nebo sleduje cyklus vašeho spánku, pohyby těla a tepovou a dechovou frekvenci. Vše je přehledně zpracováváno v aplikaci Sleepace.
Lampička má dotekové ovládání, USB port pro nabíjení mobilních zařízení a podporuje monitor spánku Sleepace RestOn.

SMART oblast domácnost
Typ zařízení osvětlení