Často kladené otázky

Komu je věrnostní program KAISER+KRAFT ODMĚŇUJE určen?

Věrnostní program KAISER+KRAFT ODMĚŇUJE je určen všem zákazníkům společnosti KAISER+KRAFT. 

 

Proč společnost KAISER+KRAFT věrnostní program KAISER+KRAFT ODMĚŇUJE provozuje?

Společnost KAISER+KRAFT  si Váží svých zákazníků.  Rozhodla se proto odměnit všechny věrné zákazníky, tzn. zákazníky, kteří služeb KAISER+KRAFT  využívají pravidelně. Jedná se o takové zákazníky, kteří u KAISER+KRAFT nakupují alespoň  jednou za rok (mezi jednotlivými objednávkami neuplyne doba delší než 12 měsíců).

 

Je věrnostní program určen jednotlivcům nebo firmám?

Společnost KAISER+KRAFT je tradičním dodavatelem zařízení firem.  Sortiment zboží je natolik obsáhlý (30.000 produktů), že katalog KAISER+KRAFT nachází nejširší uplatnění v nejrůznějších oblastech života.  Spektrum zákazníků je tedy velmi různorodé. Proto je věrnostní program KAISER+KRAFT ODMĚŇUJE koncipován tak, aby uspokojil očekávání všech těchto zákazníků.

 

Jaké odměny mohu ve věrnostním programu KAISER+KRAFT ODMĚŇUJE získat?

Věrnostní program KAISER+KRAFT ODMĚŇUJE  je velmi atraktivní pro velký výběr odměn, které má uživatel programu k dispozici. Jedná se v prvé řadě o úplnou nabídku zboží KAISER+KRAFT. Uživatel má tedy možnost vybrat si jako odměnu zboží pro firmu, které jinak běžně nakupuje. Druhou možností je kompletní nabídka zboží MALL.CZ- předního českého eshopu, se kterým KAISER+KRAFT úzce spolupracuje. Sortiment zboží je i zde mimořádně široký a najde uplatnění při plnění pracovních úkolů nebo také ve volnočasových aktivitách. Nabídka odměn obsahuje více něž 60.000 položek a je tak jedním z nejrozsáhlejších věrnostních programů vůbec.

 

Na stránkách věrnostního programu KAISER+KRAFT ODMĚŇUJE jsou zobrazeny vouchery kde můžete získat odměny z bohaté nabídky odměn KAISER+KRAFT  a MALL.CZ.

Nabídka odměn je velmi široká. Jedná se o úplný sortiment KAISER+KRAFT a také úplnou nabídku zboží MALL.CZ. Dohromady tedy více než 60.000 produktů. Není tedy smysluplné všechny tyto odměny uvádět zde na stránkách věrnostního programu.  Jakoukoliv odměnu však snadno získáte tak, že za vaše body objednáte poukaz na další nákup. Tento poukaz pak uplatníte v přímém nákupu u KAISER+KRAFT  nebo MALL.CZ.

 

Co musím udělat proto, abych mohl začít využívat výhody věrnostního programu KAISER+KRAFT ODMĚŇUJE?

Je to velmi jednoduché. Stačí jen zadat několik běžných identifikačních údajů v rámci registrace.  Během registrace si také zvolíte, zda se registrujete jako tzv. standardní uživatel nebo superuživatel. Jako standardní uživatel získáváte body za každou vaši objednávku u KAISER+KRAFT a sám také následně disponujete takto získanými body. Naproti tomu Superuživatel je jediným zástupcem zákazníka ve věrnostním programu  KAISER+KRAFT ODMĚŇUJE na jehož účet jsou připisovány body ze všech objednávek a superuživatel jako jediný těmito body dále disponuje.

Po dokončení registraci zpracujeme a na vaši emailovou adresu zašleme heslo pro přihlášení (obvykle do 24 hod.). Pak již můžete využívat všech výhod věrnostního programu.

 

Co nastane, když stornuji zakázku u KAISER+KRAFT?

Nákup u KAISER+KRAFT Vám přináší celou řadu výhod. Jednou z nich je možnost vrácení zboží do 30 dnů od doručení a to bez udání důvodů. V takovém případě nebudou body ve věrnostním programu KAISER+KRAFT ODMĚŇUJE připsány na Váš účet.

 

Proč mám na svém účtu u KAISER+KRAFT ODMĚŇUJE body aktivní a body neaktivní? Jaký je mezi nimi rozdíl?

Vaše body se stávají aktivními, jakmile uhradíte fakturu (zálohovou fakturu nebo dobírku) a částka je připsána na účet KAISER+KRAFT. Těmito body můžete ihned disponovat, tzn. můžete je použít pro získání odměn. Body neaktivní jsou body, které jsme Vám připsali na Váš účet na základě Vašich objednávek, které však doposud nebyly uhrazeny. Neaktivní body nelze použít pro získání odměny.

 

Jak rychle obdržím objednanou odměnu?

Většina zboží je skladem k dodání.  Samozřejmě jsou však v nabídce takové druhy zboží, které mají,  s ohledem na svůj charakter delší lhůtu dodání. Vždy aktuální termín dodání zjistíte přímo na stránkách www.kaiserkraft.cz a www.mall.cz

 

Mohu odměnu vrátit?

Ano, vrácení odměny je možné. Platí přitom standardní obchodní podmínky společnosti KAISER+KRAFT  a MALL.CZ.  Doporučujeme se před vrácením zboží s pravidly pro vrácení zboží seznámit.

 

Na koho se mám obrátit v případě, že chci odměnu reklamovat?

Obraťte se vždy přímo na autorizovaný servis. V případě, že pro dodané zboží neexistuje autorizovaný servis, pak se obraťte na dodavatele zboží, tzn. KAISER+KRAFT nebo MALL.CZ.  Pokud byste si nevěděli rady, tak Vám samozřejmě rádi poradíme přímo v KAISER+KRAFT ODMĚŇUJE.